نتایج جستجو برای عبارت :

هفته نکوداشت پدافندغیر عامل

نکوداشت
لغت‌نامه دهخدا
نکوداشت . [ ن ِ ] (مص مرکب مرخم ، اِمص مرکب ) نکو داشتن . (یادداشت مؤلف ). رعایت . تفقد. اعزاز. اکرام . رجوع به نکو داشتن شود : عالمی را به نکوداشت نگه دانی داشت مال خویش از قِبَل ِ داشت نداری تو نگاه .
فرخی .
باسمه تعالی

احتراما گزارش اقدامات انجام شده با موضوعیت پدافند غیر عامل در هفته نکوداشت پدافندغیرعامل در اموزشگاه محبوبه عظیمی گندمان حضورتان ارسال میگردد؛

1-برگزاری جلسه ویژه همکاران در دفتر اموزشگاه در مورخ11/8/98
2-برگزاری صبحگاه اختصاصی با محوریت آشنایی با پدافندغیرعامل ویژه دانش اموزان در مورخ 12/8/98
3-برگزاری همایش سایبری در اتاق سمعی بصری اموزشگاه در مورخ 14/8/98
4-تهیه نسخه پشتیبان از کلیه سیستم های حیاتی موجود در مدرسه  توسط مدیر و ار

من لم یشکر الخالق ولم یشکر المخلوق:
امام رضا (ع) فرمودند
هرکس نتواند از مخلوق خدا قدردانی کند ، از پس ستایش خدا برنخواهد آمد

همیشه مردان وزنانی هستند که به قاعده ی تلاشهایشان جاودانه می شوند.
فراترازجنس ونژاد وسن ومذهب وحزب و... خود را فرا محدودیتی می کنند ومی مانند
روز ملی شدن صنعت نفت درایران پس از سالیان متمادی استثمار دراین حوزه برای ایرانیان روز مهم وبزرگی است
برکت وجود مرحوم دکتر مصدق ودیگران دراین زمینه باعث پدید آمدن این حادثه خو
اهم فعالیتهای انجام شده در دبیرستان هیات امنایی و نمونه دولتی سعدی به مناسبت هفته پدافند غیر عامل ،هفته مبارزه با اعتیاد وپیشگیری از آسیب های اجتماعی و فضای مجازی)
1-    گنجاندن موضوع پدافند غیر عامل در صبحگاه مدرسه با ارائه مقاله در خصوص چیستی پدافند غیر عامل توسط دانش آموزان
2-   نصب تراکت یادسپاری هفته پدافند غیر عامل
صحبت جناب آقای دکتراسدی از کارشناسان نیروی انتظامی در صبحگاه آموزشگاه با موضوع پدافند غیر عامل(پیشگیری از آسیب های اجت

من لم یشکر الخالق ولم یشکر المخلوق:
امام رضا (ع) فرمودند
هرکس نتواند از مخلوق خدا قدردانی کند ، از پس ستایش خدا برنخواهد آمد
همیشه مردان وزنانی هستند که به قاعده ی تلاشهایشان جاودانه می شوند.
فراترازجنس ونژاد وسن ومذهب وحزب و... خود را فرا محدودیتی می کنند ومی مانند
روز ملی شدن صنعت نفت درایران پس از سالیان متمادی استثمار دراین حوزه برای ایرانیان روز مهم وبزرگی است
برکت وجود مرحوم دکتر مصدق ودیگران دراین زمینه باعث پدید آمدن این حادثه خوب
ما در استارتاپ نوکو تمام سعی خودمون رو میکنیم تا میتونیم برای خانواده ها چه مادر و چه پدر مطالب مفیدی را بسازیم در این بخش از مجله نوکو به توضیح کامل هفته های بارداری یا همان بارداری هفته به هفته پرداخنه ایم
بارداری هفته به هفته
شما میتونین به طور کامل از هفته چهارم بارداری که به طور مثال شروع بارداری هست تا هفته چهل و یکم بارداری که تقریبا زمان زایمان است بخونید.
بسم الله الرحمن الرحیم.
" ن والقلم وما یسطرون"
سوگند به قلم و انچه با قلم مینویسند.
اولین بار که نوشتم و تشویق شدم دانش اموز مقطع راهنمایی بودم.هرچند در ان روزها در ذهنم ادامه دادن 
نوشتن هرگز نبود ( صد حیف).
معلم ادبیات خیلی سعی کرد دانش اموزان نا خلفش را به نوشتن تشویق کند از روزانه نویسی تا
دلنوشته و انشا و... اما نشد بنده خدا نتوانست .
یکبار یادم می اید از همه ما پرسید هدف اینده تحصیلی تان چیست؟
یکی گفت :مهندس  .دیگری گفت: معلم و نفر بعد گفت پزشک
سیستم عامل ویندوز ۷ (Windows 7) نام هفتمین سیستم عامل شرکت مایکروسافت است که بعد از سیستم عامل ویندوز ویستا ارائه شد. در واقع می توان گفت که این سیستم عامل ارائه شده است تا تمامی نقص های موجود در سیستم عامل ویندوز ویستا را برطرف کند و تجربه خوشی برای کاربران و طرفداران محصولات شرکت مایکروسافت باشد. به دلیل قدرت بالا و انعطاف پذیری، این سیستم عامل توانسته به عنوان یکی از پرطرفدارترین سیستم عامل های موجود مخاطبان بسیاری را به خود جذب کند.
در این ف
98/3/18 بود که تصمیم گرفتم از کارها و اعمالم مراقبه کنم.
به مدت یک هفته انجامش دادم.
هفته دومش ولی ... 
ولی بله. کم کاری و غفلت کردم ... .
اما خداروشکر که الان می تونم ادامه بدم.
الحمدلله... .
از همین چهارشنبه تا جمعه ، هفته دوم مراقبه ام باشه خوبه.
ان شاء... .
پس از اعلام راه اندازی وبسایت شخصی «استاد محمود مهرمحمدی» همزمان با مراسم نکوداشت ایشان در 13 مهر 1397، اکنون با تکمیل بارگذاری محتوا، این سایت به طور کامل فعال شده است. علاقمندان می توانند از طریق لینک زیر به وبسایت استاد دسترسی داشته باشند.
استاد محمود مهرمحمدی
پس از اعلام راه اندازی وبسایت شخصی «استاد محمود مهرمحمدی» همزمان با مراسم نکوداشت ایشان در 13 بهمن 1397، اکنون با تکمیل بارگذاری محتوا، این سایت به طور کامل فعال شده است. علاقمندان می توانند از طریق لینک زیر به وبسایت استاد دسترسی داشته باشند.
استاد محمود مهرمحمدی
همین اول کاری به شما هشدار می‌دم اگه می‌خواین حال و هوای یلدایی‌تون خراب نشه، این مطلب رو نخونین!
توی ریاضی، توی مبحث «حد و پیوستگی» یه موضوعی هست که بهش می‌گن «رفع عامل صفر کننده».
حالا این عامل چی هست؟ این عامل مخرج کسر رو صفر و باعث می‌شه که بی‌معنا تلقی بشه؛ برای محاسبه درست حد یک نقطه، نیازه که اون عامل رو به هر طریق ممکن، از مخرج حذفش کنیم.
الآنم خیلی نیاز به حذف یه تعدادی از آدم‌ها توی زندگیم دارم. قبلاً فکر میکردم شاید به خاطر زیاده
► ترتیب مسابقات لیگ در هفته های مختلف در جدول زیر آورده شده است: 

هفته 1
1 - 2
3 - 4
5 - 6
7 - 8

هفته 2
4 - 1
2 - 7
6 - 3
8 - 5

هفته 3
1 - 8
3 - 5
4 - 2
7 - 6

هفته 4
6 - 1
2 - 3
5 - 7
8 - 4

هفته 5
1 - 7
4 - 5
3 - 8
2 - 6

هفته 6
5 - 1
7 - 3
6 - 4
8 - 2

هفته 7
1 - 3
2 - 5
4 - 7
6 - 8

هفته 8
3 - 1
5 - 2
7 - 4
8 - 6

هفته 9
1 - 5
3 - 7
4 - 6
2 - 8

هفته 10
7 - 1
5 - 4
8 - 3
6 - 2

هفته 11
1 - 6
3 - 2
7 - 5
4 - 8

هفته 12
8 - 1
5 - 3
2 - 4
6 - 7

هفته 13
1 - 4
7 - 2
3 - 6
5 - 8

هفته 14
2 -1
4 - 3
6 - 5
8 - 7

► هرگاه تیمی بدون صاحب شود، در اولین فرصت پس از یکی از زمان های زیر، بات (bot)خواهد شد:- قبل از با
یک شرکت تجاری آلمانی است که در سال 2005 از سیستم عامل openSUSE به عنوان یک سیستم عامل غیر تجاری متن باز و جمعی، رونمایی کرد. در طی مدتی با کاربران لینوکس ایرانی و انگلیسی زبان که در ارتباط بودم، اولین سوالشان تلفظ صحیح این نام بود . یک شرکت تجاری آلمانی است که در سال 2005 از سیستم عامل openSUSE به عنوان یک سیستم عامل غیر تجاری متن باز و جمعی، رونمایی کرد.
ادامه مطلب
سیستم عامل ویفیند
سیستم عامل ویفیند توسط مهدی فرشی از سال 1396 تا سال 1398 ساخته شده است .
این سیستم عامل می تواند به جای سیستم عامل های گروه ویندوز ساخته شده توسط شرکت مایکروسافت بر روی رایانه نصب شود.از جمله قابلیت های این سیستم عامل می توان به : فرمان صوتی -  امکان نصب برنامه های اندروید بر روی رایانه - قابلیت جستجو و یافت و متصل شدن به سایت های تحریم شده برای ایران
ادامه مطلب
سیستم عامل چیست:

سیستم عامل یکی از مهم ترین نرم افزار
های سیستمی است و سیستم یک برنامه سیستمی هستش که به محض شروع به کار
رایانه اجرا میشود.
سیستم
عامل مدیریت و کنترل سخت افزار واجرای برنامه ها رو به عهده دارد. مهم
ترین هدف سیستم عامل استفاده از رایانه برای کاربران را راحت و اسون کند .

انواع و معرفی سیستم عامل های مشهور کامپیوتر شخصی :

سیستم عامل یونیکس
:یک سیستم‌عامل چندوظیفگی و چند کاربره است که در سال ۱۹۶۹ به دست گروهی
از کارمندان
میکروتیک (به انگلیسی: MikroTik) یک شرکت در لتونی است که در سال ۱۹۹۶ برای توسعه روترها و سیستم‌های بی‌سیم ISP تأسیس شد.[۳] مهمترین محصول این شرکت سیستم‌عامل میکروتیک است. سیستم‌عامل میکروتیک مسیریابی است که با استفاده از هسته لینوکس ساخته شده‌است. سیستم‌عامل میکروتیک علاوه‌بر قابلیت نصب بر روی رایانه‌های خانگی، به صورت بسته نرم‌افزاری-سخت‌افزاری نیز ارائه شده‌است.[۴]
من آخر هفته ها رو دوست دارم چون تو، این روزا پیش مادرتی و خوشحالی. من تمام طول هفته برای آخر هفته لحظه شماری می کنم چون تو بی صبرانه منتظر رسیدن این روزی. بعد از آشنایی ما بهترین روز هفته در نظرم، از یکشنبه به پنجشنبه تغییر کرد چون روزی بود که تو بدون استثنا هر هفته منو دعوت می کردی خونتون. من، تو و مادرت. فقط خودمون سه تا. خونه ی مادرت تو خوشحال بودی. می خندیدی. لبخند یک لحظه هم از صورتت پاک نمی شد. تو مادرتو بی هوا بغل می کردی. هی بهش می گفتی که دل
سیستم عامل لینوکس نیز همانند سیستم عامل های ویندوز و مک گاهی اوقات دچار مشکل میشود و بوت نمیشود. اگر شما نیز جزو کاربران توزیع اوبونتو از سیستم عامل لینوکس هستید و سیستم شما بالا نمیاید، این مقاله را مطالعه کنید.

ادامه مطلب
هفته ی قبل که صبح ها کارآموزی غدد بودم چند تا عصر هم شیفت داشتم تو بیمارستان
کاردانشجویی،  این هفته هم که گذشت از یکشنبه تا خود امروز صبح ها تمام بیمارستان
کاردانشجویی بودم عصر ها هم غیر 2 روز کارآموزی ccu ...
دلم میخواد دقیق و با همه ی جزییات بنویسم ولی خواب چشمامو پر کرده !
فقط میگم ابن هفته جدید قراره خونه خواهر باشم ، فردا بلیط داریم از شهر ما به مقصد شهر خواهر....
حتی اگر شمارش روزهای هفته از دستت رفته باشد، که می‌دانم رفته، اما...
صبح جمعه را با دست و پا زدن در بیم‌هاو امیدهایش، عصر جمعه را با‌ دلتنگی های خفه کننده اش و پایان جمعه را با افسردگی مزمن و غیرقابل درمانش خواهی شناخت...
این هفته هم تَه کشید.
اطلاعیه /فوری     بر اساس مصوبه کمیته پدافند غیر عامل استان و با هماهنگی های انجام گرفته با دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی ، به منظور حفظ سلامت دانش آموزان عزیز و  پیشگیری از شیوع ویروس کرونا، تمامی مدارس و مراکز پیش دبستانی، آموزشگاه های علمی آزاد و زبان های خارجی تحت پوشش آموزش و پرورش در سطح استان از روز دوشنبه مورخه ۵ اسفند تا پایان هفته جاری در نوبت صبح و بعد از ظهر تعطیل اعلام می گردد.
اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و
سگ و گربه عامل انتقال سقط جنین
موش فاضلاب که دیگر نگو
جناق لوله کش فاضلاب عامل انتقال هر کوفت و مرض
سوسک حشره مفید و موثر برای مقابله با یزید زمان طراحی شده است که آب را از حلقوم وی می برید .
سوسک با لایروبی چاه ها تشنه می شود پس چرا آب از دستتان نمی چکد ؟
پشه این معجزه الهی خون را رقیق و از سکته مغزی و قلبی پیش گیری می کند دراکولا !
عامل هر کوفت و مرض گند آب :

تمام طول هفته را منتظری تا جمعه برسه، چه روزهای پرکار و پر تنش و چه روزهای آرام و بی صدا. فکر میکنی جمعه روز خاصی هست، یک اتفاق نو رخ میده، یا کلی استراحت میکنی و خستگی کل هفته از تنت درمیره اما جمعه میرسه و تازه دلتنگ روزهای هفته میشی! شاید واقعا جمعه ها هیچی نداره جز دلتنگی. جمعه ها سوت پایانه، جمعه ها آخر جاده است!
اما با این حال روزهای هفته با یک دلخوشی سپری میشه، دلخوشیه رسیدن جمعه ای که تو میخوای!
سلااااااااام :)
+این چه عنوانیه نبات؟ :/
-خب اولین چیزی بود که به ذهنم رسید! :)
هر هفته،شنبه ها،میام تو این پست وزن جدیدمو اعلام میکنم! :)
تاریخ شروع:۹۸/۲/۵
وزن شروع نبات:۷۲/۹۰۰
وزن ایده آل نبات:۵۸
هفته اول:71/5
هفته دوم:
هفته سوم:
...
مرسی نبات :)

یک روز خانم مسنی با یک کیف پر از پول به یکی از شعب بزرگترین بانک کانادا مراجعه نمود و حسابی با موجودی 1 میلیون دلار افتتاح کرد. سپس به رئیس شعبه گفت به دلایلی مایل است شخصاً مدیر عامل آن بانک را ملاقات کند. و طبیعتاً به خاطر مبلغ هنگفتی که سپرده گذاری کرده بود، تقاضای او مورد پذیرش قرار گرفت. قرار ملاقاتی با مدیر عامل بانک برای آن خانم ترتیب داده شد. پیرزن در روز تعیین شده به ساختمان مرکزی بانک رفت و به دفتر مدیر عامل راهنمایی شد. مدیر عامل ب
پدافند غیر عامل به مجموعه اقدامات غیر مسلحانه ای که موجب افزایش بازدارندگی، کاهش آسیب پذیری، تداوم فعالیت های ضروری، ارتقاء پایداری ملی و تسهیل مدیریت بحران در مقابل تهدیدها و اقدامات نظامی دشمن می شود.
در تعریفی دیگر پدافند غیر عامل، تمهیداتی است که در زمان صلح صورت می گیرد و امروزه مردم نیازمند خدمات متفاوتی بوده و نیز به دنبال محیطی آرام و قابل سکونت درون شهرها با آسایش می باشند و عمده ترین هدف پدافند غیر عامل، ایمن سازی و کاهش آسیب پذی
بنام  خدا:

MS-DOS-master

سورس  سیستم عامل   مایکروسافت  داس  نسخه ی  2  :

در این پست  سورس سیستم عامل مایکروسافت  داس  نسخه ی 2  را  برای   علاقمندان   آپلود می کنم . امیدوارم که خوشتون بیاد .
+
مایکروسافت  این سورس را  مدتی پیش  به درون  گیتهاب  آپلود کرده است  و من دقیقا از همانجا    دانلود کردم .  
+
اگر  سیستمی قدیمی  دارید یا اگر ماشین مجازی دارید  می توانید  سیستم عامل داس نسخه ی 2  را   روی آن نصب کرده و البته سورسش را نیز مطالعه نمایید .
+
قب

قابلیت‌های سیستم عامل جدید آی‌فون

اپل، آی‌او‌اس ۱۳ را سرانجام عرضه کرد؛ سیستم عامل جدید گوشی‌های آی‌فون که بهبودهای قابل‌توجهی یافته است. با این سیستم عامل جدید اپل ویژگی تاریک یا Dark Mode به گوشی‌های آی‌فون عرضه شده؛ ویژگی‌ای که هم باعث تغییر بصری کار با گوشی‌های اپل ‌شده و هم تاثیر قابل‌توجهی بر میزان مصرف باتری دارد. آی‌او‌اس ۱۳ تنها چند روز قبل از عرضه پرچمداران جدید اپل یعنی آی‌فون ۱۱ و آی‌فون ۱۱ پرو و آی‌فون ۱۱ پرو مکس
آرمی این هفته نفر چندم لیگت شدی؟
#کنجکاو_درباره_همهچیز_آرمی
(ادای بنگتن دراریم)
.
.
.
اگه از رتبه لیگ این هفته ات (مثه من ) عکس گرفتی ، توی پیکوفایل اپلود کنید و لینکش را برای ما به صورت خصوصی بفرستید تا توی سایت بزارم و هر هفته با همدیگر پیشرفت کنیم . توجه کنید که حتما لیگ این هفته تون باشه و مهم نیس نفر چندم شدید ، کافیه تمام سعیتون را بکنید که هفته دیگه پیشرفت کنید ( حتی اگر یه رتبه بالاتر بشید) و مهم نیس چه لیگی هستید ( برنز ، طلا ، ... ) 
هفته ی پیش همین روز، ساعت 3:56 دقیقه مردی از ترمینال تماس گرفت و گفت بلیط ساعتِ ده شبت به ساعت 8:30 تغییر ساعت داده، درست وسط خوابِ آشفته ام روی کوله پشتی وسط اتاق خوابگاه زنگ زده بود.
هفته ی پیش همین روز ساعت 7:10 دقیقه داشتم توی حیاط خوابگاه چمدان به دست، با "آ" خداحافظی می کردم.
هفته ی پیش همین روز ساعت 10 شب دنبال نان سنگ پز یا همچین چیزی می گشتم، حوالی انار!*
هفته ی پیش همین روز ساعت 11: 30 دقیقه ی شب توی اتوبوس خوابم برد و یک باره از خواب پریدم! دوباره
64bit
سیستم عامل ویستا نسلی جدید و کاملا متفاوت از سیستم عامل های شرکت مایکروسافت است پس از سال ها انتظار و با صرف میلیارد ها دلار هزینه نسخه نهایی آن در تاریخ 30 ژانویه 2007 عرضه و فروش رسمی آن در سراسر جهان آغاز شد . این سیستم عامل از نظر گرافیک و ظاهر در میان سیستم عامل های دیگر مایکروسافت انقلابی بود که کاربران ویندوز را مجذوب خود کرد . سیستم عامل Microsoft Windows Vista شامل هفت نسخه با قابلیت های مختلف می باشد که مختصر توضیحی از آن را آماده کرده ایم .
اد
تا حالا هرکی میپرسید: کِی؟ میگفتم ۳۰ آبان، یعنی آخر‌ هفته ۴۰. هرچند ضمنی میدونستم از هفته ۳۸ به بعد هر لحظه ممکنه شروع بشه...
با کمردردی که چند روز پیش گرفتم و شوکی که به هردومون وارد شد، تاریخ رو دیگه روی ۱۵ آبان میبینم و یعنی فقط ۲ هفته دیگه! هول افتاده به جونم که هرکاری مونده رو انجام بدم...! 
فعالیتهای انجام شده بمناسبت گرامیداشت هفته پدافند غیر عامل
1.تشکیل ستاد پدافند غیر عامل با حضور عوامل اجرایی آموزشگاه وشورای دانش آموزی
2. فضا سازی ونصب بروشور در رابطه با پدافند غیر عامل
3.نصب روز شمار هفته پدافند غیر عامل
4.سخنرانی توسط مدیر ومعاون پرورشی در موردپدافند غیر عامل در مراسم آغازین
5.نواختن زنگ نمادین پدافند غیر عامل
6.برگزاری مسابقات نقاشی ومقاله در کلاسهای پنجم وششم
7.جلسه با اولیا محترم دانش آموزان در این رابطه
به مناسبت هفته سلامت از کارشناسان بهداشت دعوت به عمل آمد تا درباره بهداشت عمومی و شعار هفته سلامت برای دانش آموزان صحبت کنند و نیز برنامه صبحانه سلامت با همکاری انجمن اولیا و مربیان مدرسه اجرا شد همچنین دانش آموزان در این خصوص ویژه برنامه ای اجرا کردند دعوت از اولیا به مناسبت هفته سلامت و اجرای پیاده روی به مناسبت هفته سلامت
مدیر عامل مهدی حق اومد توی اتاقمون از روی که پدر فاطمه میم زن مدیر عامل مهدی حق فوت شده بود نیموده بود شرکت اومد ازمون تشکر کرد بابت رفتن به مراسم !!!! جالب ش این بود همون خنده ای همیشگی ش روی لب ش بود اما با یه غم ... و ناراحتی از اتفاقی که افتاده ...
موضوعی که همه می دانیم این است که هوآوی به سختی مشغول کار برروی سیستم عامل جایگزین خود بوده و تلاش می‌کند تا اولین گوشی هوشمند خود با سیستم عامل HongMeng را در ماه اکتبر به صورت رسمی معرفی کند. یک ماه پیش بود که در ترنجی خواندیم سیستم عامل هواوی هونگ منگ (Hongmeng) نام سیستم عامل جایگزین اندروید است. طبق گزارشات منتشر شده این شرکت سیستم عامل جدید خود را برای آزمایش بر روی بیش از یک میلیون دستگاه نصب کرده است. علاوه‌براین در تلاش است تا نام تجاری هونگ
بررسی تنظیمات  (CMOS )BIOS
مطمئن شوید که تاچ‌پد از بخش تنظیمات CMOS (BSIO) غیرفعال نشده باشد. بعد از وارد شدن به بخش تنظیمات BIOS یا CMOS می‌توانید تنظیمات دستگاه را بررسی کنید تا در صورت غیرفعال بودن آن را دوباره فعال نمایید. برای مشاهده این تنظیمات، این دستورالعمل را دنبال کنید. البته سعی کنید این شیوه را در انتها مورد بررسی قرار دهید و با روش های مرسوم دیگر که در این مقاله ذکر شده، سعی بر تعمیر تاچ پد لپ تاپ داشته باشید.
خراب بودن فایل‌های سیستم عامل
گ
Weekends 2017 1080p BluRay,آخر هفته ها,انیمیشن Weekends 2017 آخر هفته ها,انیمیشن آخر هفته ها Weekends,انیمیشن کوتاه,بهترین انیمیشن کوتاه,ترور خیمنس,دانلود انیمیشن Weekends 2017,دانلود انیمیشن Weekends 2017 دوبله فارسی,دانلود رایگان انیمیشن,دانلود کارتون کوتاه,درام,زیرنویس فارسی Weekends 2017,سایت دوستی ها,فیلم کوتاه آخر هفته‌ها 2017,نامزد اسکار,ویک اندز,
ادامه مطلب
از حدود یک هفته اخیر شاهد کاهش قیمت آهن آلات در بازار آهن بوده ایم بطوری که این کاهش قیمت موجب شد تا بازار شکلی جدید به خود گرفته و شاهد افزایش نسبی سطح معاملات باشیم.به گزارش آهن آیرون در اخبار بازار آهن ، طی گزارشات بدست آمده از وضعیت بازار آهن سوی بسیاری از کارخانجات تولیدی مقاطع آهن، قیمت میلگرد آجدار بیشترین افت قیمت را در میان دیگر محصولات فولادی داشته است. اگرچه قیمت قوطی پروفیل نیز کاهش نسبتا مناسبی داشته است. دیگر محصولات فولادی
تحقیق پدافند غیر عامل
دانلود تحقیق پدافند غیر عامل، در قالب فایل pdf و در 40 صفحه. پدافند غیر عامل با مفهوم کلی دفاع در برابر تهاجم،بدون استفاده از سلاح و درگیرشدن مستقیم،سابقه ای بس طولانی در تاریخ بشری به قدمت خلقت انسان دارد. شکل گیری تمدن های اولیه در جهان،همواره با وقوع جنگ همراه بوده است،انسان ها از طریق پناه ...
مگس تسه تسه عامل کدام بیماری است از سایت ایندکس وار دریافت کنید.
ویکی‌پدیا دانشنامهٔ آزاد
سلامت نیوز محققان معتقدند که زخم پشه تسه‌تسه با کثیف کردن تن صاحبخانه انگلی را وارد تن می‌ آهسته که میسر است رویا دانا و مرگباری را به.
ادامه مطلب

سیستم عامل ویندوز XP یک سیستم عامل کامپیوتر شخصی است که توسط شرکت مایکروسافت به عنوان بخشی از خانواده ویندوز NT تولید شده است . این سیستم عامل در سال 24 آگوست سال 2001 منتشر شد و در 25 اکتبر 2001 برای فروش منتشر شد . توسعه XP در اواخر 1990 به عنوان “نپتون” آغاز شد . این سیستم عامل بر روی هسته سیستم عامل NT برای استفاده از نسخه به روز شده از ویندوز 2000 در نظر گرفته شده بود نیز در ابتدا برای بازار کسب و کار برنامه ریزی شد . ویندوز XP یک پیشرفت عمده از نسخه های MS
هفته بسیار سخت و پر کاری داشتم و هنوز این هفته تموم نشده کلا هفته های سخت روزهای سخت و ساعت های سخت خیلس کش دار و کند میگذرن و همونجوری وه میبینیر ۳ روز از هفته مونده تا تموم بشه.
کل روزای هفتع کلی کار برای دانشگاه دارم به علاوه حسابداری فردا انتحانش دارم :/ 
برای هفته دیگه یک طومار کار دارم فقط کارای دانشگاهه نمیدونم چه خبره؟ ترم های پیش از این خبرا نبود :|| قشنگ مثل ارازل بیکار میچرخیدیم همشم میخوابیدیم ولی حالا به زورررر میخوابم ینی الان واق
دو هفته پیش تو بیمارستان یه نفر منو هل داد و زمین خوردم. آروم افتادم. شدید نبود خیلی... 
دو هفته ست گاه و بیگاه درد دارم. دو هفته ست شب که میشه بچه ها بیقرار میشن و بشدت تکون میخورن. کلافه میشم... اذیت میشم... درد تو شکم و پهلوهام میپیچه... دو هفته ست همسرم که میخوابه ، میرم تو آشپزخونه ، دستمو جلوی دهنم میگیرم که صدام بلند نشه و گریه میکنم. دو هفته ست انگار یه تیغ تو گلوم گیر کرده. کلافه م. بیقرارم. نه از درد و تکونای بچه ها... از روضه باز خانم فاطمه زهر
9 عامل تأثیرگذار سیگار بر دندان

دندان های زیبا و درخشان عامل مهمی در زیبایی شخص است. به طوری که به ما اعتماد به نفس می دهند. در این مقاله درباره 9 عامل تأثیرگذار سیگار بر دندان برای شما توضیحاتی داده شده است. این فاکتورها بر کیفیت زندگی اشخاص اثر می گذارد.در نظر داشته باشید که سلامت دندان تنها برای زیبایی نیست.

ادامه مطلب
به نام او...
اخر هفته ی خوبی نیست
هفته ی خوبی هم نبود.سرحال نبودم این هفته رو.
الان هم صدای اذان میاد و همین قدر داره دلگیر تر میشه این غروب
خیلی چیزها هست که هنوز فکر میکنم از حساسیت بالای منه
مثلا اینکه با قاشق غیر چوبی تو قابلمه تفلون رو هم بزنیم یا الکی ناراحت شدن هام از پنهون کردن یا بیان نکردن یا حتی جا به جایی های قبل خواب یا خیلی چیز های دیگه...
شاید خودمم همین جوری ام
من هنوزم دارم تلاش میکنم تو بی تفاوت تر شدنم...ولی فعلا اسیب هاش فقط به خو
با تلاش سربازان گمنام امام زمان (عج) عامل اغتشاشات اخیر در بوکان در کمتر از ۱۰ ساعت دستگیر شد.
به گزارش  گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان ،  عامل اصلی اغتشاشات بوکان با یکسری اقدامات اطلاعاتی پیچیده در کمتر از ۱۰ ساعت توسط سربازان گمنام امام زمان (عج) در یکی از شهر‌های مرزی در حین خروج از کشور دستگیر شد.
متهمه از عوامل اصلی محرکین اغتشاشات شهر بوکان بوده و ضمن اقرار و اعتراف به ارتباطات خود با گروهک‌های ضد انقلاب در یکی از کشور‌های همسا
باسمه تعالی
چهل حدیث
توکل
غزل۲
اینقدر فکر زن و بچه و اولاد نباش
می رسد روزی هر بنده و صیاد نباش
تو مکن کار خلاف و ، به خلاف امر مکن
نابجا سخت مگیر و دم پولاد نباش
تا توانی دل مظلوم بدست آور تو
با زبان و عملت موجب فریاد نباش
وقت خود را تو غنیمت بشمار و دریاب
بی خود و بی هدف و سر خود و آزاد نباش
کن توکل به خدا در همه ی احوالت
این همه دلهره از آتی و رخداد نباش
گر شدی عاشق دنیا، تو مکن عمر تلف
لحظه ای فکر کن و عامل هر باد نباش
باش در یاد خدا، جز به خدا فک
بازی های موبایل

دو سیستم عامل معروف موبایلی اندروید و IOS می باشد که میلیون ها کاربر در دنیا از این دو سیستم عامل استفاده می کنند. طبق آمار سال ۱۳۹۷ تعداد کاربران گوشی های اندرویدی در دنیا حدود ۷۶ درصد و تعداد کاربران گوشی های iOS نیز حدود ۲۰ درصد بوده است. در ادامه قصد داریم جزئیات بیشتری در خصوص کاربران این دو سیستم عامل موبایلی ذکر کنیم.
ادامه مطلب
تصورمان این بود که پدافند عامل، در زمینه جنگهای فیزیکی و پدافند غیر عامل در زمینه جنگهای غیر فیزیکی مانند خطرات فضای مجازی و کرونا فعالیت می کند .
پدافند غیر عمل مسئول شناخت و برخورد با خطرات احتمالی جنگهای غیر فیزیکی است .
از پدافند غیر عامل چیزی ندیدیم و نشنیدیم. 
اگر دنیای تکنولوژی را دنبال کرده باشید، یقینا شاهد مقایسه‌های زیادی بین سیستم عامل‌های مک و ویندوز بوده‌اید. این دو سیستم عامل قدرتمند که در حال حاضر پرکاربرد ترین سیستم عامل‌های کامپیوتر‌های شخصی در جهان به شمار می‌روند ویژگی‌ها و خصوصیات منحصر به فردی دارند. اما سوال اصلی اینجاست که اگر بخواهیم به دور از
ادامه مطلب
اگر دنیای تکنولوژی را دنبال کرده باشید، یقینا شاهد مقایسه‌های زیادی بین سیستم عامل‌های مک و ویندوز بوده‌اید. این دو سیستم عامل قدرتمند که در حال حاضر پرکاربرد ترین سیستم عامل‌های کامپیوتر‌های شخصی در جهان به شمار می‌روند ویژگی‌ها و خصوصیات منحصر به فردی دارند. اما سوال اصلی اینجاست که اگر بخواهیم به دور از
ادامه مطلب
مدیریت حافظه 
سیستم عامل در مورد با مدیریت حافظه دو کار اساسی را انجام می دهد :
·      هر پردازه به دلبل  اجراء باید دارای حافظه مورد نیاز و اختصاصی خود باشد .
·      از انواع متفاوتحافظه در سیستم استفاده تا هر پردازه می تواند به اجراء با بالاترین سطح کارآئی برسد.
سیسم های عامل در ابتدا محدوده های حافظه مورد نیاز هر نوع نرم افزار و برنامه های خاص را اماده نمایند.  فرض کنید سیستمی دارای یک مگابایت حافظه اصلی بوده  . سیستم عامل کامپیوتر فرض
به مناسبت هفته بزرگداشت مقام معلم دانش آموزان ویژه برنامه هایی  با همکاری بسیج دانش آموزی اجرا کردند اردوی چند ساعته برای دبیران برنامه ریزی شد از دبیران بازنشسته تقدیر به عمل آمد و زنگ سپاس معلم در روز چهاردهم اردیبهشت به صدا در آمد
با سلام
به اطلاع دانشجویان محترم میرساند کلاس جبرانی درس سسیستم های عامل فردا چهارشنبه (98/09/20) ساعت 16:30 تا 18 بر گزار می گردد. شماره کلاس متعاقبا اعلام خواهد شد. 
در صورت مغایرت زمان اعلام شده با زمان برگزاری سایر دروس در بخش نظرات این پست موضوع را اعلام نمایید. 

هفته اول:71/5
هفته دوم:
هفته سوم:
...
هفته اول:
هفته دوم:
هفته سوم:
...
http://WWW.NEGARSKIN.IRدو هفته قبل تزریق بوتاکس داشتم که پس از یک هفته افتادگی پلک یک‌طرف ایجاد شد، چه مدت به این صورت باقی خواهد ماند؟

گاهی مقداری از بوتاکس تزریق شده مهاجرت کرده و عضلات ناخواسته را ضعیف می کند. در افتادگی پلک بوتاکس روی عضله بالابرنده پلک اثر کرده  و بسته به مقدار دارویی که مهاجرت کرده زمان بهبودی حدود دو هفته است.
تحریم های آمریکا بر علیه هواوی این شرکت را بر آن داشته تا به جای اینکه با ترس و لرز کارش را ادامه دهد به فکر سیستم عاملی جایگزین برای گوشی هایش باشد. 
هواوی سیستم عاملی توسعه داده که نه تنها بر روی گوشی بلکه بر روی سایر گچت ها هم قابل نصب است و  نام این سیستم عامل را هارمونی گذاشته است. البته هارمونی در وهله اول برای استفاده بر روی خودروهای هوشمند، ساعت ها و رایانه های شخصی طراحی شده و نسخه نهایی آن در سال ۲۰۲۰ به بازار می آید.
نسخه هایی از این س
بازار سهام همچنان هم حمایت‌های دولتمردان را دارد و هم اخبار سیاسی حاوی کاهش تنش‌ها و به همین دلیل به نظر می‌رسد چشم‌انداز امید بخش‌تری نسبت به دیگر بازارها داشته باشد.

شاخص کل بورس در هفته پایانی دی ماه، با رشدی ۴۵۶۳۸ واحدی، در کانال ۳۹۹ هزار قرار گرفت تا تنها ۵۵۵ واحد با سقف تاریخی کانال ۴۰۰ هزار فاصله داشته باشد اما آیا این روند رو به رشد در هفته پیش‌رو ادامه خواهد داشت؟
قرار است در هفته پیش‌رو اکثر شرکت‌های بورسی و فرابورسی ابتدا گ
باید بنویسم، باید بنویسم؟ که یک هفته در غم، شادی، بیماری، خستگی، امید، افتخار، هراس، پشیمانی، اندوه، ابهام و "حالا چی میشه" گذشت... باید بنویسم که یادم بماند در همان هفته‌ای که از جمعه‌ی رفتن سردار شروع شد، یلدا با آن همه نور و شادی به خانواده ما اضافه شد. در همان هفته‌ای که سرفه‌ شب و روز امانم بریده بود، رفتم کلاس زبان Dutch ثبت نام کردم چون به یک اطمینانی دل خوش کردم که جگرگوشه سه روز در هفته، هر روز سه ساعت دور از من می‌ماند، در همان هفته‌ا
توانبخشی شکستگی توراکولومبار
روز اول تا هفته اول:
حرکات ستون فقرات ممنوع .( خم کردن، درازونشست، چرخش)
حرکات اندام فوقانی و تحتانی در تمام جهات انجام میشود.
تمرینات تتقویتی اندام فوقانی و تحتانی مثل شکم داخل دادن ، سفت کردن باسن ، فشار دادن زانو به تخت و ... انجام میشود.

هفته دوم :
همچنان حرکت و تقویت توراکولومبار محدود است ولی از هفته دوم میتوان با وزنه های سبک اندام فوقانی و تحتانی را تقویت کرد.

هفته چهارم تا هشتم :
در انتهای هفته ی ششتم می
SUSE یک شرکت تجاری آلمانی است که در سال 2005 از سیستم عامل openSUSE به عنوان یک سیستم عامل غیر تجاری متن باز و جمعی، رونمایی کرد. در طی مدتی با کاربران لینوکس ایرانی و انگلیسی زبان که در ارتباط بودم، اولین سوالشان تلفظ صحیح این نام بود .
ادامه مطلب
من از امتحان خوشم نممیییاااااااااااااااادددددددددد کلا چهار تا درس که بیشتر نیست نمره شو می دادن بریم پی زندگیمون دیگههه 
+ هششش 
+ یه تحقیق هم مونده تازه 
+ این هفته را هفته ی تداخل بین کارهایی که دوست دارم انجام بدم و درس های مسخره ای که باید بخونم نامگذاری می کنم
× بعدا نوشت : 
شنیدین چی شد؟ نوشتم : کارهایی که دوست دارم انجام بدم 
اولین تغییر سال ۹۸ ! 
یادتونه چند ماه شدید با این قضیه چالش داشتم؟ توی همه پست ها اثرش بود
روزها در حال دویدن هستن و من رو محکم به دنبال خودشون می کِشَن ...
خیلی هفته گذشته رو خوب شروع کردم بر عکس این هفته،کلاً این هفته انگیزه هام نابود شدن و خاکسترشون رو تو فضای اتاقم می بینم،خاکستر شدن اتفاق خوبای آینده رو هم ...
کاش سر عقل بیام و اون گذشته رو همون جا،جا بذارم و تو حال زندگی کنم ...
این 5شنبه مهمونی دعوتیم و تهِ دلم یه خوشیِ کوچولو دارم و نمی دونم چرا؟!!!
عجیب ترین اتفاق تو این یه سال گذشته رو از سرگذروندم و هنوزم زنده ام ...
چیه این انسان
شنبه هفته پیش بود که بعد از کلی آوارگی و ناراحتی نقل مکان کردیم به خونه جدید 
خونه پدرشوهر رفتن منتفی شد و یه خونه باب میل من پیدا شد یه خونه ویلایی و پر از پنجره که هر روز کلی نور میپاشن توی خونه
و الان بعد از یک هفته تلاش بی وقفه برای سامان دادن اوضاع و خوابوندن فندق نشستم روی مبل و دارم ساندویچمو میخورم 
دو هفته قبل داشتن همچین شرایطی برام مثل رویا شده بود و الان من به اون رویا رسیدم 
خدای من شکرت :)
سیستم عامل پرینتر

سیستم عامل پرینتر پس از اینکه پروسه تولید پرینتر در کارخانه به اتمام رسید ، توسط کارشناسان شرکت تولیدکننده بر روی آن نصب می‌شود . از این‌رو پس از خرید پرینتر با سیستم عاملی که به صورت پیش فرض بر روی آن نصب شده است روبه‌ رو می‌شوید . کنترل کامل تمامی بخش‌های پرینتر در دست سیستم عامل است . البته سیستم عامل به تنهایی همه کارها را انجام نمی‌دهد و در این بین نرم‌افزار بسیار مهمی با نام Firmware وجود دارد که مسئول رفتارهای پرین
در نکوداشت امید و آرزوامید، زایندهٔ مسیح ماست...مطابق دیدگاه حکیمان اسلام، وجود انسان، عین ربط به وجود خداوند است. به این معنا که اگر افاضهٔ هستی از جانب خداوند صورت نمی‌پذیرفت، هیچ موجودی حیات نمی‌یافت. همهٔ موجودات پرتویی از وجود خداوند هستند؛ اما در میان آنها، تنها انسان می‌تواند از نظر صفاتی تا مرحلهٔ تشبه به خالق خود پیش برود و رشد کند. حال که هستی انسان، بالذات، این ظرفیت را دارد که در آثار حیاتی خود، خداگونه شود، لاجَرم اسباب به فع
آشنایی با پدافند غیر عامل
پدافند در مفهوم کلی، دفع، خنثی کردن و یا کاهش تاثیرات اقدامات آفندی دشمن و ممانعت از دستیابی به اهداف خودی است.
پدافند به دو بخش تقسیم می‌شود 1- پدافند عامل 2- پدافند غیرعامل 
پس از وقوع انقلاب صنعتی در قرن هجدهم در اروپا و توسعه بیشتر، (پژوهش و توسعه) پیشرفت‌های شگرفی در همه سطوح فناوری پدید آمد. به طوری که دوران کنونی به ویژه دو دهه اخیر را (عصر انقلاب سوم فناوری) یا (دوران انقلاب در میکروالکترونیک) نامیده‌اند، تحو
روز سه شنبه مورخ 8 مرداد در سالن فردوسی تهران برگزار گردید.
در این برنامه که به همت انجمن سرو سایه فکن و با همکاری خانه اندیشمندان علوم انسانی برگزار شد، نصرالله پورجوادی، میرجلال الدین کزازی، محمد باقری، داریوش رحمانیان، بهرام پروین گنابادی و شروین وکیلی سخنرانی کردند.
تفاوت آیفون با ios
قبل از اینکه این مقاله را شروع کنیم، باید این سوال را مطرح کنیم که آیا اصلا مقایسه این دو گوشی با یکدیگر امکان پذیر است ؟ البته اصلی ترین چیزی که در این میان مقایسه می شود، سیستم عامل های مورد استفاده است. یعنی مقایسه سیستم عامل iOS و سیستم عامل اندروید. اگر بخواهیم از این جنبه، یعنی بر اساس سیستم عامل مقایسه را انجام دهیم، می توان به نتایجی دست پیدا کرد. البته هدف از این مقاله، برتری دادن یکی نسبت به دیگری نیست. بلکه صرفا هدف م

متاسفانه مرورگر شما، قابیلت پخش فایل های صوتی تصویری را در قالب HTML5 دارا نمی باشد.توصیه ما به شما استفاده از مروگرهای رایج و بروزرسانی آن به آخرین نسخه می باشدبا این حال ممکن است مرورگرتان توسط پلاگین خود قابلیت پخش این فایل را برای تان فراهم آورد.param name="AutoStart" value="False">

هرکس سخنی از سر سودا گفتند
زان روی که هست، کس نمی داند گفت!
خیام

پژوهش ها و گزارش های مهمی از سوی اهل فن عرصه ی هنر و ادب ایرانی (چه ایران دوستان مستشرق و چه ناقدان
 اول، علاقه شدید به پس انداز.
دوم، کاهش دادن هزینه ها.
عامل اول: علاقه شدید به پس انداز
امام علی علیه السلام می فرماید:
ان للدنیا رجالا لدیهم کنوز مذخورة؛ در دنیا مردانی هستند که در نزدشان گنجینه ها اندوخته شده است.
ادامه مطلب
شعار سال پیش هفته کتاب دوباره انتخاب شد

به گزارش خبرگزاری مهر، بنابر تصمیم شورای سیاست گذاری بیست و هفتمین دوره هفته کتاب جمهوری اسلامی ایران، «حال خوش خواندن» برای دومین بار به عنوان شعار هفته کتاب انتخاب شد.
در نخستین جلسه شورای سیاست‌گذاری بیست و هفتمین دوره هفته کتاب جمهوری اسلامی ایران،  انتخاب شعار به بحث و نظرسنجی گذاشته شد و بر اساس اعلام نظرات اعضای این شورا به ستاد هفته کتاب و همچنین اقبال عمومی به این شعار در دوره پیشین، شعا
گزینش یک سیستم عامل جهت انجام
فعالیت‌های کامپیوتری مطابق با نظر و سلیقه ی شخصی افراد می‌باشد، اما باید اشاره
کرد که بهترین انتخاب برای یک کاربر معمولی جهت انجام امور ساده، سیستم عامل
ویندوز بوده و سیستم عامل لینوکس برای کاربری که بدنبال چالش باشد مناسب است. در
اینجا به بررسی خصوصیات سیستم عامل های لینوکس و ویندوز می پردازیم.
ادامه مطلب

متاسفانه مرورگر شما، قابیلت پخش فایل های صوتی تصویری را در قالب HTML5 دارا نمی باشد.توصیه ما به شما استفاده از مروگرهای رایج و بروزرسانی آن به آخرین نسخه می باشدبا این حال ممکن است مرورگرتان توسط پلاگین خود قابلیت پخش این فایل را برای تان فراهم آورد.param name="AutoStart" value="False">

هرکس سخنی از سر سودا گفتند
زان روی که هست، کس نمی داند گفت!
خیام

پژوهش ها و گزارش های مهمی از سوی اهل فن عرصه ی هنر و ادب ایرانی (چه ایران دوستان مستشرق و چه ناقدان
رئیس ستاد هماهنگی کانون‌های فرهنگی مساجد از برنامه‌های این نهاد در بیست و هفتمین هفته کتاب خبرداد و گفت: پویش مردمی «نذر کتاب»، طرح اهدای کتاب به کتابخانه‌های روستایی و مناطق محروم، نذر کتاب در گردش و ... در این هفته انجام می‌شود.
ادامه مطلب
جلوگیری از گاز گرفتن طوطی ترسیده
اگر پرنده‌ای از ترس گاز می‌گیرد بسیار مهم است که وسیله یا مکانی که باعث ایجاد ترس در او می‌شود را تشخیص دهید.
مشاوره وآموزش و درمان بیمای های حیوانات
گاهی اوقات علت ترس بسیار واضح و منطقی است مثل ترس از صدای جارو برقی. اما گاهی این علت ممکن است با منطق شما جور درنیاید و در نتیجه به سختی متوجه آن شوید مثل چیزی که در گذشته برای پرنده رخ داده است و او اکنون از چیزی می‌ترسد که از نظر ما بی‌آزار است. هنگامیکه عامل
پاورپوینت سیستم عامل - 42 اسلاید
پاورپوینت سیستم عامل پاورپوینت سیستم عامل پاورپوینت سیستم عامل پاورپوینت سیستم عامل nسیستم عامل ومدیریت سخت افزار: n n سیستم عامل از منابع سخت افزاری شامل یک یا چند پردازنده برای ارائه خدمات به کاربران استفاده می کند. همچنین حافظه ثانویه و I/O را از طرف کاربران مدیریت می کند.   n n بنابراین برای بررسی سیستم عامل داشتن درک مناسبی از سخت افزار کامپیوتر ضروری است. n اجزای اصلی هر کامپیوتر عبارتند از: n پردازنده : کنت
..::هوالرفیق::..
یک روز سر مورنینگ1 (Morning) رزیدنت2 به ما گفت که هفته آینده دارد کنگره زنان و مامایی برگزار می‌شود برای همین اساتید هیچ کدام نیستند. ما هم فکر کردیم کنگره سالانه‌ی OBGYN3  آلمان! یا یکی از این کشورهای اروپایی هست که پروفسورها دور هم جمع می‌شوند و مسائل فوق تخصصی را هر چه دقیق‌تر و به‌روزتر بررسی می‌کنند؛ احتمالا ما هم این هفته تعطیل می‌شویم که حسابی درس بخوانیم، جون خودمون...
ادامه مطلب
چند بار در هفته تمرین کنیم؟
چند بار در هفته تمرین کنیم؟ شاید این سوال بیشتر به درد افراد تازه کار می‌خورد اما اصلا سوال پیش پا افتاده‌ای نیست. بسیاری از افراد زمان بسیار زیادی از طول هفته را به باشگاه رفتن و انجام حرکات ورزشی می‌گذرانند؛ این در حالی است که این کار اصلا درست نیست. با جیمیتو همراه باشید.

برای رشد عضلات چند بار در هفته تمرین کنیم؟
ادامه مطلب
*وسط فوتبال پا میشین میایین مهمونی ؟؟؟ بعد ما باید خوشحال هم بشیم؟؟از خدا بترسین، همانا دچار عقوبت الهی خواهید شد! 
* فقط  رو شاکر باشین که پنالتی رو دیدم !!
* من اگه میدونستم هفته قبل پست بزارم تیم انگیزه میگیرم هر هفته پست میذاشتم!:)))
به اندازه‌ی یک هفته حرف دارم و به اندازه‌ی دو هفته خستگی
تازه از خونه برگشتم و هنوز فرصت نکردم خستگی ناشی از بی‌خابی یک شب رانندگی رو در کنم. 
امروز مطابق معمول خاب موندم، یک ساعت!
انقدر خوابم میاد که دلم میخاد کل آخر هفته رو بخابم ولی از همین الان کلی برنامه چیدم برای اون دو روز!
خرید، آشپزی، درس، زبان.
بعله امتحان زبانم که به بیشعورانه‌ترین حالت ممکن پیچیدمش.
سرکارم و حین پست گذاشتن تو سایت‌های شرکت، دلم پست‌های خودم رو می‌خواد.
میام و م
خیلی برام جالبه برنامه نویس خانم رویا میم توی مسائل سرور ساده و کار با دیتابیس خیلی راحت میگه بلد نیستم و پاس میده به من یا برنامه نویس آقای محمد حسین خ و مدیر عامل آقای مهدی حق هم سری قبول میکنه بعدش اگه من باشم خودشو مدیر عامل آقای مهدی حق میکشه
◻️Second..................ثانیه◼️Minute..................دقیقه◻️Hour.....................ساعت◼️Day...........................روز◻️Week......................هفته ◼️Fortnight...........دو هفته◻️Month......................ماه◼️Monthly...............ماهانه◻️Bianuual.........شش ماهه◼️Year........................سال◻️Annual.................سالانه◼️Decade...................دهه◻️Century..................قرن◼️Millennium..........هزاره
مدیر عامل آقای مهدی حق صدا م زد گفت میتونم بروت حساب کنم بهت آموزش بدهم و تو رو بعد آموزش ت بذارم توی تیم تست برنامه نویسی شرکت ؟ گفت آره ؟ گفت پاس آماده باش برای چهارشنبه و پنجشنبه و جمعه هفته ی آینده شرکت !!! گفت ازت یه ضمانت نامه ی گنده میکنم !!!! ولی حقوقت یک ونیم برابر میشه و سال بعدش دو برابر میشه و روت خیلی حساب باز کرده ام که تا آخر عمر باهات برنامه نویسی در ارتباط باشم ... تو فقط از هوش و ذهنت استفاده نمیکنی ؟ درسته خدا شل ت کرده ولی خوب بهت فک
آهنگ گوش می دم تا مغزم کار کنه ، آدامس می خورم که خوابم نبره تا این طرح پژوهشو بنویسم
و دارم به این فکر می کنم که واقعا مغزم بدون آهنگ گوش دادن کار نمی کنه؟
احتمالا برای کارهایی مجبور باشم انجام بدم یا وقتایی که خسته باشم ! نمی دونم امیدوارم این طور باشه
+ همه کارهای این ترمو گذاشتم برای هفته آخر. قشنگ لفتشون دادم تا برسم به هفته آخر 
+ از این که احتمال زیادی وجود داره که بعد از این روزها و چند هفته ، دیگه پامو هیچ دانشگاهی نزارم ، حس مبهم خوبی دا
دانلود جدیدی ترین و خنده دار ترین برنامه های عصر جدید و اعلام نتایج عصرجدید هفته پنجم
دانلود بهترین برنامه های عصر جدید و اعلام نتایج عصرجدید هفته پنجم
دانلود جدید ترین برنامه های عصر جدید و اعلام نتایج عصرجدید هفته پنجم
اعلام نتایج برنامه عصرجدید در هفته پنجم و چهارم و سوم
دانلود اعلام نتایج عصرجدید هفته پنجم و قسمت های 10 و 9

ادامه مطلب
سایت دورهاتو به گزارش دنیای اقتصاد، در روزهای اخیر، بازار خرید خودرو و فروش خودرو به حالت ثبات در آمده است. دو دلیل عمده‫ی آن می‫تواند ثبات قیمت سکه و ارز و همچنین تکمیل خودروهای ناقص و عرضه‫ی آن به بازار فروش خودرو باشد. اما در طی هفته گذشته با اعلام افزایش قیمت خودرو که توسط ایران خودرو تکذیب شد، قیمت خودرو در بازار خرید خودرو صعودی شد. در پی کارشناسی های انجام شده از اردیبهشت امسال، برخی از دلایل افزایش قیمت خودرو شناسایی شده است.
سایت
باسلام در این پست برای شما نرم افزار WireShark که جهت شنود در یک شبکه به کار می رود رو قرار دادم این نرم افزار به صورت پیش فرض در سیستم عامل های کالی لینوکس و بک ترک لینوکس قرار دارد و برای نصب آن در سیستم عامل های دیگر شما باید به سایت wirshark.com مراجعه کنید
ادامه مطلب
این لیست بازی های هفته ۱۶ لیگ برتر هست که این هفته پنج شنبه و جمعه قرار هست برگزار بشن.

استقلال- ماشین سازی

تراکتور - نفت مسجد سلیمان

سپاهان - شاهین بوشهر

پارس جنوبی- پرسپولیس

نساجی - گل گهر

سایپا - ذوب

شهر خودرو - پیکان

صنعت نفت - فولاد.

اگر کسی دوست داشت بازی ها رو پیش بینی کنه و توی کامنت ها برای من کامنت بزاره. من هم روز پنج شنبه نتیجه پیش بینی براساس ریاضی رو میزارم. بعد میشه نتایج پیش بینی ها رو با هم مقایسه کرد.
به گزارش خالدنیوز
به نقل از ایمنا، حجت الاسلام علیرضا قاسمی ظهر امروز در خطبه های نماز
جمعه شهر بادرود اظهار کرد: اولین عامل سعادت و خوشبختی انسان عفت و
پاکدامنی است که نمونه کامل آن در حضرت یوسف پیامبر است، دومین عامل سعادت و
سیادت ادب و تربیت صحیح است و سومین عامل جود و بخشش و چهارمین عامل عقل
است. 

خطیب جمعه بادرود افزود :
ادامه مطلب
دانلود رمان خانم مدیر عامل با فرمت پی دی اف
دانلود رایگان رمان با لینک مستقیم برای کامپیوتر و گوشی های اندروید و آیفون

| دانلود رمان خانم مدیر عامل |

دانلود رمان عاشقانه خانم مدیر عامل با فرمت پی دی اف کاملا رایگان
و با دانلود سریع در اختیار شما عزیزان

♦|  نام رمان : خانم مدیر عامل
♦| نویسنده : س.سپهر
♦| موضوع :  عاشقانه / طنز / کل کلی
♦|  فرمت : پی دی اف
♦|  تعداد صفحات : ۲۱۷
♦| خلاصه داستان رمان :
رمان خانم مدیر عامل پسری که به همراه ا

سلام به عزیزان گروه زبان برای 6 هفته برنامه آموزشی برای مهارت های مختلف در نظر گرفته است که به تدریج در وبلاگ قرار میگیرد.لازم است که روزانه برنامه زبان رو در ویلاگ بررسی کنید تا از مطالب جدید مطلع شوید.توجه داشته باشید در طی یک هفته ممکن است مطالب و تمارین جدید اضافه شود.

بنابراین روزی یک بار سر بزنید.انجام تمرینات برای همه دانش آموزان الزامی است.___________________________________________________________برنامه هفته اول:   1/21 تا 1/28با توجه به پایه و سطح زبانی خود
هفته پیش چهارشنبه رو مرخصی گرفتم و وصل کردم به تعطیلی پنج شنبه، جمعه آخر هفته و کلی مشعوف شدم
امروز افتان خیزان و ناله کنان و برسر زنان و جامه دران اومدم سرکار و هربار به چهار روز 
تعطیلی آخر هفته فکر میکنم نیشم تا بناگوش باز میشه
خلاصه که مدیونید اگر ذره ای تو کارمند نمونه بودن من شک کنید :دی
پ .ن : عکسی که مشاهده می کنید میز کار اینجانب می باشد ^___^ 
هفته وحدت سراسرافتخارو عزت است/مسلمین راشادمانی در پناه رحمت است/گشته میلاپیمبر رحمه للعالمین/نام زیبای محمد برجهانی برکت است/بنده خوب خدا و اشرف مخلوق رب/سرفرازی رسالت انبیاء راشوکت است/گشته شیطان ستمگر خوار ورسوا و خفیف/دشمنان دین ماراصدشکست وذلت است/شیعیان ومسلمین راگوی تبریک زیاد/هفته خیر و شکوه و شادمان وحدت است/باولایت با بصیرت صبح پیروزی رسد/این همای جاودانی باسلاح همت است/هفته وحدت بگردد خواستگاهی برظهور/عشق مهدی بر مسلمان برتر
اندره آ استراماچونی سرمربی ایتالیایی استقلال برای مدیریت تیم ی ضرب اجل دو هفته ای جهت خرید یک هافبک بازیساز و روبه جلو داده است.
استراماچونی از آقای فتحی درخواست کرده که حتما باید این خرید تا قبل از بازی  هفته سوم که در مسجد سلیمان برگزار میشود انجام بگیرد.
در این دو هفته روبرو انشالله هافبک خوبی نصیب بشه چون پنجره نقل و انتقالات بسته شده بازیکن درجه یکی پیدا نمیشه. 
سلام و وقت بخیر
طبق اطلاع رسانی روابط عمومی دانشگاه جلسه این هفته تشکیل نخواهد شد.
برای جبران این تعطیلی مطالبی که قرار بود این هفته تدریس کنم رو در قالب یک جزوه تا چهارشنبه در همین وبلاگ بارگذاری خواهم کرد، بدیهی است که دانشجویان میتونن سوالات خودشون رو در رابطه با مطالب جزوه جلسه این هفته با ایمیل من به نشانی a.hakimi1399@gmail.com مکاتبه کنند.
#لطفا به دوستانتون اطلاع بدین
Android 10 یا همان سیستم عامل Android Q هم اکنون برای تلفن های پیکسل گوگل نیز موجود است. این سیستم عامل جدید همچنین به عنوان WAN plus 7 برای برخی از تلفن های همراه فعال شده است و خریداران اکنون می توانند از این بروزرسانی استفاده کرده و آن را در نسخه اول روی گوشی های خود نصب کنند.
بقیه دستگاه ها و گوشی ها به سیستم عامل آندروید نیاز دارند تا چند هفته یا چند ماه صبر کنند تا در نهایت به این بروزرسانی دسترسی پیدا کنید. برای کاربرانی که کمی تحت فشار قرار دارند ، گ
هفته قبل تزریق بوتاکس داشتم که پس از یک هفته افتادگی پلک یک‌طرف ایجاد شد، چه مدت به این صورت باقی خواهد ماند؟
گاهی مقداری از بوتاکس تزریق شده مهاجرت کرده و عضلات ناخواسته را ضعیف می کند. در افتادگی پلک بوتاکس روی عضله بالابرنده پلک اثر کرده  و بسته به مقدار دارویی که مهاجرت کرده زمان بهبودی حدود دو هفته است
http://WWW.NEGARSKIN.IRhttp://WWW.NEGARSKIN.IR
گوگل کروم یک مرورگر اینترنت متن‌ باز است که توسط شرکت گوگل عرضه شد. در ابتدا نسخه آزمایشی آن برای کاربران نرم افزار سیستم عامل ویندوز در یک صد کشور جهان عرضه شد ولی نسخه های منطبق با نرم افزار عامل لینوکس و رایانه اپل مکینتاش آن هم در آینده توزیع شد.
ادامه مطلب
تا اربعین سردار چیزی نمونده ولی هنوز رفتنش برای من هضم نشده، گویا قرار نبود هیچ وقت هم چنین خبری به گوشم برسه. هنوز هم بعد از سه هفته وقتی به رفتنش فکر میکنم، دلم منقبض میشه و بغض گلومو میگیره.
خدایا شکرت که هم چنین بزرگ مردانی رو پیش روی ما قرار میدی تا روی ما رو کم کنی و منم منم های پوشالی ما رو که عامل بدبختی و درجا زدن ماست، رو از بین ببری.
به یاد کربلا دلها غمین است دلا خون گریه کن چون اربعین است.
دو هفته پیش تو بیمارستان یه نفر منو هل داد و زمین خوردم. آروم افتادم. شدید نبود خیلی... 
دو هفته ست گاه و بیگاه درد دارم. دو هفته ست شب که میشه بچه ها بیقرار میشن و بشدت تکون میخورن. کلافه میشم... اذیت میشم... درد تو شکم و پهلوهام میپیچه... دو هفته ست مصطفی که میخوابه ، میرم تو آشپزخونه ، دستمو جلوی دهنم میگیرم که صدام بلند نشه و گریه میکنم. دو هفته ست انگار یه تیغ تو گلوم گیر کرده. کلافه م. بیقرارم. نه از درد و تکونای بچه ها... از روضه باز خانم فاطمه زهر
رابطه طلا و سهام
 شاخص سهام داوجونز مجموعه ای از 30 شرکت برتر وال استریت است مانند اپل، وال مارت و...
♦️رابطه سهام با طلا مثل رابطه نفت با طلا معکوس است. با این تفاوت که معکوس بودن رابطه نفت و طلا بسیار بارزتر است.
مهمترین عامل تاثیر گذار بر قیمت نفت تنش با ایران و منطقه خلیج فارس است.
مهمترین عامل تاثیر گذار بر طلا و سهام، جنگ اقتصادی چین و آمریکا است.

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین وبلاگ ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها